Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Kvelstadt #9626 üzenetére

    "de én jót játszani szeretek mint régen,"

    Pontosan ezt csinálom én is.
    Én nem akarok bizonyítani senkinek, és az Epenisem sem akarom növelni.
    Játszom ha időm és kedvem engedi..ennyi a történet...számomra nem jelent semmit hogy hónap végén 25ös rankról nulláznak le vagy 10esről...lényegében teljesen mindegy.
    De még ha rankedeztem is volna, most úgy is abbahagynám a D3 miatt szóval teljesen mindegy is :K

    Mellesleg én pl 19ig egy rush paklival sem találkoztam, szerencsére.

    Szerk: az nem számít jutalomnak hogy a nevem mellett egy 25ösnél kisebb szám áll..legalábbis számomra.

    Eddig az motivált hogy nyissam a paklit, hátha kapok belőle valami finomat, és erre a casual is tökéletesen megfelelt.
    Főleg az elején amikor ugye még semmim nem volt és mondták hogy Rankeden egy szint felett milyen kemény ellenek jönnek...én két hónapig gyűjtöttem az első legendemre, és nem vettem 2 hét után 40paklit amiből mindent kinyitottam :N

    Egyébként ezek igazából lényegtelen dolgok mert a játékot már így is úgy is kezdtem unni...most meg a Diablo jobban is leköt, főleg ha megjelenik a RoS. Persze azért a napikat betolom meg szorgalmasan nyitogatom a paklikat, de komoly energiát már nem fektetek bele :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák