Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Healbacsi #920 üzenetére

    Ja ez a guide alapján készült deck problémát látom én is, és emiatt megrekedtem Masters 1 csillagban már több hete.

    Lassan 2 hónapja játszom, de nem költöttem pénzt a játékra, így alig van meg 1-2 jó lap a ritkák közül. Ellenben Masters 1-ben az meccsek 50%ában paladin ellenfelet kapok, és 90%ban ugyanazokkal a lapokkal játszik mind és nyernek is simán. Sword of Justice, Defender of Argus, Knife Juggler, Argent Commander, Avenging Wrath stb. Ezekből a lapokból nekem másfél hónap alatt 1 darab Avenging Wrath jött össze.
    Persze nincs ezzel gond, nyilván aki fizetett a játékért az megérdemli, hogy minden lappal játszhasson. De én örülnék egy olyan rendszernek, hogy szétszednék 2 részre a play módban a játékosokat és nem kerülnének össze azok akik paklikat vettek azokkal akik nem költöttek a játékra.

    Nem azt mondom, hogy képtelenség nyerni így lapok vétele nélkül rankedben, de a korábbi 50-70%os győzelmi arány itt olyan 30-40%ra esett vissza, mert olyan brutálisan összerakott deckekkel kerülök szembe, amiket én ha akarnék sem tudnék összerakni ráfizetés nélkül.

    Azt sem tartottam jó ötletnek, hogy kipostolták a tournament deckjeit a hivatalos oldalra. Így aki fizetett a paklikért és megszerzett minden jó lapot, annak sem kell gondolkoznia a deck összeállításában, elég ha lemásol innen egyet...

Új hozzászólás Aktív témák