Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    válasz Midguardian #84764 üzenetére

    Szerintem nem kell manipulálni semmit sajnos a játék maga eredendően ilyen hogy akkora benne a mák faktor hogy előfordulnak nagyon szélsőséges esetek, de ezzel sajnos együtt kell élni.
    Egyszer az ellenfélnek jönbe úgy minden mintha ő választaná ki hogy mi történjen egyszer meg nekem csak ugye máshogy éljükmeg.
    Ha ép úgy adja a gép hogy az első 3 mecsen szivatóra tesz pihentetem és majd késöbb vissza nézek.
    A lapajárás még mindig messze van a reálistól de legalább már nagyon ritkán csinálja hogy kezdőkezed bekevered és ugyan azt vissza kapod.
    Nyílván sokkal jobban meg tudnák oldani ezt a random dolgot ha akarnák de lusták vagy bénák nem tudom.
    Logikussan átgondolva nincs érdekük bele nyulkálni a mecsekbe max akkor lenne érdemes befolyásolni ha egy kaszt nagyon op lenne és lusták lenének nerfet kiadni, és mondjuk tudnák állítani egy beépítet csúszkán hogy most az adott kaszt szerencse faktorát le vesszük pl.
    De az utobbi években jönnek azért a nerfek szóval ezt sem tartom reálisnak.

    Na jó a match makingnél télleg vannak érdekes dolgok hogy amikor szopóra tesz a gép bármilyen paklira váltasz a hardcountert sorsolja be egymás után 5-6 mecsen is akár de ilyenkor kell már 2 mecs után pihenteni a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák