Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz dejaris #8009 üzenetére

    Én értem mit akarsz mondani, csak szerintem rosszul fogalmaztad meg. Inkább úgykelett volna írnod, hogy a lapjárás egy jó pakliban kisebb tényező.
    Szerintem nincs HSben olyan pakli, amivel ne lehetne szerencsétlenül kapni a lapokat. Talán még a 2 (vagy 3) patchel ezelőtti warlock rush deckem (argent squire, impek, shatteredsuncleric, dark iron dwarf, argus, abusive, leper gnome, elven archer, knife juggler, soulfire, stb.) volt a leginkább olyan, hogy nagyjából bármit kaphattam, kevés esélye volt az ellenfélnek a győzelemre, hacsak nem kapta meg a kezébe a 30 lapjából azt a 2-t amivel győzni tudott a lock rush ellen.

    És hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét annak, amit mondtál:
    Tehát nem létezik rossz lapjárás HSben, csak rossz pakli.
    Ez volt a legutóbbi MLG tournament győztes deck
    Feltételezzük ez nem egy rossz deck, ha sikerült vele többeket megverni a tournamenten. Van benne:
    1 Cenarius (9)
    2 Ancient of War (7)
    1 Cairne (6)
    1 Force of Nature (6)
    2 Druid of the Claw (5)
    2 Azure Drake (5)

    Akkor ha ő egy játékban mondjuk elsőnek indul. Elején a gép felajánl neki 3 kártyát: Cenarius, Cairne, Ancient of War.
    Lepasszolja mindent, ehelyett megkapja a másik Ancient of Wart, Force of Naturet és egy Azure Draket.

    Ellenfele mondjuk warlock rush, neki meg az első 3 lapja amit húz az Druid of the Claw, Azure Drake és a visszadobott Cenarius mondjuk. Így gyakorlatilag első 4 körben max hero powere van. Feltételezzük a warlock kirakott egy Voidwalkert akkor a hero powerével le sem tud ütni semmit, nagy valószínűséggel kikap.

    Tehát kikapott, szidja a lapjárást. De erre te azt mondod hogy nem-nem! Rossz a deck, kit érdekel hogy tournamentet lehet vele nyerni, szar lapjárást nem létezik HSben. Vagy béna az emberünk, vagy rossz a deck! Ugye?

Új hozzászólás Aktív témák