Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz gabranek #797 üzenetére

    Nem vagyok profi játékos így amit írok lehet oltári nagy baromság:

    Szerintem a probléma főleg a minionokkal van.
    1: aggro deck ahol arca mész és még több sebzést ki akarsz préselni a spelljeidből, hogy hamarabb kivégezd az ellenfeled. Ha ez a célod a deckeddel akkor szerintem a nem spell poweres minionjaid nem feltétlen illenek a pakliba. Én lehet, hogy ilyen esetben inkább chargeolós és sebző lényeket tennék be Wolfrider, Argent commander, Stormpike commando - illetve több frost novát, cone of coldot.
    2: control deck esetén, amikor a lényeiddel szeretnél érvényesülni/legtöbb sebzést bevinni az ellenfélnek jobbnak tartanék erősebb lényeket a spell poweresek helyett. Pl: harvest golem, yeti, dark iron dwarf, még1 shattered sun cleric. Mivel mage pakliról van szó ha kevés lenne 1 spell sebzése spell power nélkül még mindig 2 manáért "erősítheted" 1-el a hero power jóvoltából, míg a csatamezőn az erősebb lényekkel próbálsz érvényesülni védve őket a spellekkel.

    Nozdormu meg fun, de kb ennyi is a haszna :P Ha megvolt vele a szórakozás én kivenném majd a helyedből, sok hasznod nem származik belőle. Jó sheep/hex célpont, de ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák