Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz ígyvanferi #7356 üzenetére

    ja ertem...szerinted hulyeseg, legyunk pontosak (szeritnem meg szinesiti a jatekot). milyen hagyomanyos (ehhez hasonlo, tehat nem poker, zsir, makao-ra gondolok), kartyat probaltal mar? es van am egy rendkivul titkos/es trukkos modja, hogy ez ne legyen annak aki nem szeretne....kikapcsolja.....es...es....es...ez meg a csetelesre is mukodhat...tadaaam....

    nekem peldanak okaert rendszeresen van olyan, hogy tuti azt gondolja az ellen, hogy mekkora jatekot tolt, es epphogy nyertem, es szerencsem volt ay utolso laphuzassal, holott van a kezemben meg 2-3lap amivel vertem volna, es ezt szivesen meg is mutatnam, de intrika szempontjabol is szinesiti...mint a buvesz mutatod az egyik lapot a kezedben, kozben keszited a lenyeget a masikban.

    (egyebkent meg egy dolog...ha nyertel/vesztettel nem lehet visszanezni a historyt (ha van, mert egyebkent ehhez pont nem ragaszkodnek, elo jatekban sem kerdezi meg az ember, hogy mi is tortent :) , dehamar van, akkor lehessen vegig, es a vegen is latni)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák