Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    tegnap volt egy vicces partym....paladin ellenfel.
    szepen epult a paklim, de kb minden minion levetelenel kommentelt...elso 4minionomat leszedte a szokasos 1hp all unitnak 2dmg all enemy unitnak...kozben "sorry"-zgatot, leszedtem a unitjait kozben kiepult a masodik falam...eljatszotta ugyanazt a kombot, majd lent hagyott egy 7/5 tauntot (ekkor elkezdett well played-eket nyomni), kapott egy silencet, egy sima 2dmg-t + az egyik minionnal leszedtem.
    kov kore vegen lent volt neki 13 sebzesnyi unitja, en 12-n altam..megint nyomta a sorry-t, meg a well playedet...csakhogy az all unit hp 1-e miatt a ket darab 4/1-es unitjat levarazsoltam ket inner fire-al 1/1-esre. Adok-kapok, majd megint nyomja a well playedet, es lehoz egy ragnaros-t (ez kicsit fajt, mert 1hp-re levert)....3unitja volt ragnarossal nalam semmi....sorry-zgatott a buzi.

    Dehat az arca csak addig volt nagy, mikor manipulator, holy damage, es copyzott ragnaros makomra az ovet szedte le. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák