Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Gyuri27 #7218 üzenetére

    ohh te jo eg...szerintem neked az alapoknal kene kezdened az egesz jatekot. Hiaba van neked 4-5 legended a pakliban (szerintem kb ennyi a hasznalhato), attol meg nem fog mukodni adeck. Nekem ha meg is lenne mind az 5, akkor sem hiszem, hogy egy pakliba beraknam oket). Szoval a legendek mennyisegenek semmi koze a pakli sikeressegehez...pl. lehet neked 8manas ragnaros a pakliban (ami ugye a top legendek egyike), ha ket 1manas, vagy 1db tobb manaba kerulo lap elkuldi a temetobe, vagy lecopyzza, es elkuldi a temetobe, vagy atveszi felette a controlt etc...egy jol osszerakott kozepes lapokbol osszerakott deck siman lezuz egy legendekkel osszedobott koncepcio nelkulit. peldanak okaert a priest deckem, van benne egy darab epic (manipulator) es folyamatosan 3-4-5 legendes ellenfeleket kapok, es verek....a tobbi deckemmel meg szenvedek casualban, mert nem szantam rajuk idot, es jol osszerakott paklikat kapok ellenfelnek (az 1-2 legendeseket meg azokkal is verem, ha nincs bennuk elkepzeles) .

    szoval startmenu/programs/acessories/games/solitate ;]

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák