Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Sordoran

addikt

Hát a tegnapi rossz aréna után csak éreztem magamban az erőt, és a draft után is még optimista voltam, mert elég jó pofának tűnt, főleg a 4 unleash, bár ez egyrészt talán túl sok is (rush ellenfelekre készültem) viszont amikor jöttek a lapok, fel se tűnt, hogy 4 is van a pakliban, egy meccsen csak kettő jött, a másik kettő sose került elő. Egyedül egy pala ellen tudtam jól kombózni, egy Ghoul-t feltoltam 12/3-ra vele, meg ott a lapokat is szedtem cult-al, de amúgy sose jött ki a lépés. Hyena is tévedés volt, bár egyszer sikerült 8 attackot szedni neki, de rögtön kapott is egy BGH-t.
    Lehet mégis maradok a sima pakli vásárlásnál, talán hétvégén megnézem hátha, most is vasárnap sikerült 8-3-ra. Ja igen, a vége 0-2 után fordítottam 2-3-ra, szóval igen.
    Annyi vigasztal, hogy bár továbbra sincs legendarym, de a nyitott pakli azért egy közepesnek elment.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés