Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz DaveNo1 #67761 üzenetére

    Értem mi ezzel a gond, de én egyáltalán nem bánom. Szerintem az a két kieg hatalmas mellényúlás volt, és kb egyetlen decket se tudtam szeretni belőle az N'Zoth sámánon kívül. Kifejezetten bíztam benne, hogy az idei 3 kieg az írmagját is kiírtja Yoggsaronnak, a Jade mechanikának, meg a többi fosnak.

    Amúgy szerintem ez egy jó kieg. Rengeteg használható lap van, sok új decket csináltak az emberek. Persze a Taunt Warrior a legunalmasabb deck a játék történetében, Patches még mindig egy idegesítő kis pöcs, a Rouge quest meg a combo deckek megszégyenítése, de cserébe van pár jó Priest deck, midrange és control Paladin, egy kifejezetten érdekes Miracle Rouge, és rengeteg még csak fejlődésben lévő deck. Nem azt mondom, hogy a kieg hibátlan, és a meta most egészséges, mert nem az, és jó eséllyel nem is lesz, de ha idén mind a 3 kieg ekkora változást hoz, akkor egy kifejezetten izgalmas játék lehet újra a HS(Ha már igazán jó sose lesz a design korlátai miatt) .

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák