Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Mivel imádom a Theory craftingot ezért összedobtam pár paklit az új kieget illetően.

    Főleg a Quest-ekre mentem rá ezekkel, néhány elég nyers még, de a legtöbb nekem nagyon szimpi. :D

    Druidnál meg továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha nem lesz ultra face meta jó lehet a big dino. (warden combo powa)

    Paklik:
    -Druid,
    -Zoo
    -Warrior
    -Hunter
    -Elemental Shaman
    -Priest
    -Mage

    Ezek közül a Huntert, a Shamant és a Warriort kifejezetten erősnek érzem, de az idő majd eldönti, hogy melyik milyen.

    A Mage az valami hihetetlen nehéz lesz, mert a quest jutalom 1 Freeze style paklihoz tökéletes. Viszont rohadt nehéz lesz megoldani azt, hogy egyszerre "idegen" lapokat is szerezz és ne halj bele a bekapott damage-be.
    Viszont irdatlanul örülök annak, hogy nem 1 db lapokkal kell operálni, mint a Reno-s korszakban.

    Szerk.: Ahogy megnéztem a zoo kifejezetten olcsó lesz a 2 legend ellenére is.
    És hamár zoo ! Kaptunk új 3 manás tojást amiből 5/5 kel ki. Ráadásul 4 manáért van 4/4-es minion ami adeptel ha saját miniont pusztítasz. :) Szerintem nem csak Disco lesz majd zoo-ból.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák