Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz saen #64001 üzenetére

    Szerintem nem.
    Az átlagos napi küldi érték kb 51gold, és ebben benne van a W&L is a maga 100goldjával. Ha minden nap megcsinálod a napit az 18600gold körül van.
    Az évi 3 pakkos kieghez így hiányzik még (100pack/kieg) 11,4k gold, ami 2preorder.
    És ekkor messze nincs meg minden lapod, össze tudsz rakni 4-5 paklit teljesen, a többit meg kompromisszumokkal (leg, rare fronton).
    mod: ha minden kieghez preorder az kicsit sok szerintem, de 2 biztos kell.

    #64006
    Preordernél 50pakkal számoltam (bár nem emlékszem, hogy most volt-e olyan MSoG-nél, hogy 40et fizetsz 50et kapsz)

    Az meg vicces lépés, hogy nem sokkal azután történt a bejelentés, hogy kijött az eternalban az első kieg. Ha volt valami jó előre definiált időpontú esemény ahol bejelentették akkor nem szóltam.
    Mellesleg buzdítok mindenkit aki még nem próbálta ki a játékot egy tesztre, abszolút F2P barát, a kiegre kb 1hónap alatt össze lehetett szedni a goldot, IRL pénzben pedig 10$ volt, tehát nagyon kellemesen áraztak. Szóval nem a rákényszerítenek irány van, hogy vásárolj, hanem ha tetszik akkor támogathatsz minket. Jah és múlt hét csütörtökön bejelentették, hogy 1 hét, és most csütörtökön 2óra maintanence után live volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák