Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Sirandrish #6093 üzenetére

    Az az igazság hogy sok mindent változtatni kéne. Nagyon vegyes ez a deck. Mintha nem tudnád eldönteni kicsit aggro játékot akarsz játszani, vagy sok taunttal (ami szerintem eleve túlzás) inkább late-game felé húzni a meccset. Late-game-hez viszont több erős minion kéne, egy Ragnaros nem elég. Látszik amúgy többet arénázol, mert van pár lap ami ott jó, de ladderen sokkal hasznosabb helyette más lap. Pl.: Silver Hand Knight helyett egy Azure Drake sokkal jobb druid deckbe, +1 sp és laphúzás. Ez egy Swipe-pal durva területi sebzés és ugyanabban a körben el tudod játszani. Kettő ebből simán elfér. Ha Savage Roar-t használsz akkor Force Of Nature is kéne. Nourish szerintem túl sok idő kiesés egy körben, ahelyett mehetne a másik Drake. Mark-okat én egyáltalán nem használok a druid deckembe. Innervate nagyon jó lap, druid deck-be szerintem kötelező. Sokszor összejön egy baromi erős kezdés miatta amit nehezen tud behozni az ellenfél. Keeper of the grove-ból szintén kötelező 2. Earthen ring farseer egy nagyon erős 3 manás lap, szerintem Knife Juggler helyett mehetne egy legalább. Juggler amúgy sem illik ebbe a deckbe. Plusz ami most nagyon megy Druid deckekbe, dupla Chillwind Yeti.

    Tyler Durden
    Igen az is. Mage-nek jobban fekszik a lassabb Arénás játék. Sok spelljét mind az arcodba tudja dobálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák