Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Cathfaern #59811 üzenetére

    szerintem meg az aggro pakli egy pont ugyanakkora gamble, mint a reno. elkezded kitolni a sebzést és abban reménykedsz, hogy az ellenfeled nem tudja megoldani a boradodat és hogy összejön elég sebzés, mielőtt kifogy a kezed. renonál meg arra teszed fel, hogy kihúzod a meccset addig, hogy vissza tudj gyógyulni és a közben összegyűjtött lapokkal megfordítod az állást. és ez sem garantál semmit, a régi aggro sámán olyan lazán pofozott le rólam időnként egy meccsen 70-80HP-t, hogy csak pislogtam. de játszottam én is reno ellen aggro paklival, én személy szerint nem éreztem frusztráltnak magamat, ha gazdaggá vált az ellenfél egy körrel legális előtt, nem lehet minden meccset megnyerni.

    egyébként pont most játszottam tempo mage-dzsel egyet renolock ellen, tök élvezetes és taktikus meccs volt, és semmi köze nem volt a végeredménynek ahhoz, hogy hány HP-t healelt rajta Reno (egyébként 24-et), csak ahhoz, hogy ki hogyan játszotta a pakliját és mennyire ismerte a másikét.

    persze, nagyon jó lenne, ha több féle képpen lehetne játszani az aggrot, csak akkor nem aggro lenne, hanem valami más.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák