Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    A tag csak sylva,harrison,JUSTICAR(skillkappa),grommash lapokkal volt sokkal jobb helyzetbe tőlem,monkeybol kapott egy eliset természetesen meg egy ujabb grommasht,farradot amit szerencsére én is bár 2useless spellt adott aztán yserabol kapott egy 5dmg all-t ami elött én pont vhogy csináltam magamnak egy warlock 4/3as lapot ami besebez engem annyival amennyit az sebződik azzal levitt 1hpra de még volt pont 1 lap a deckben huzásra,letette monkeyt nekem volt lent egy 7/2esem kezembe rag ő 7+4en és igy +1dmgel nyertem raggal :) Jah és csak 5-6körig nem tudtam semmit se csinalni mert lent volt sylvaja és csak olyat tudtam volna lerakni ami nagy és ellopná bekaptam vagy 100dmget -.-" Lekéne craftolni az is olyan skill lap oké hogy néha rngbe teszed le de pl egy rag ellen elég op tud lenni.
    ui.: 4armor/kör nem volt elég neki az én 2armor/körömhöz xD Elég bénán játszott bezzeg ha nekem ilyen lapjaim lennének :(

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák