Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz whitezo88 #58133 üzenetére

    Hali
    Előző hónapban, engem is hányinger kerülgetett, a rengeteg shámli+yogg fiesta miatt, pedig viszonylag hamar és kevés játékkal meglet az 5. A gondom nem azzal van ha azért vesztek mert vki jobban húz, arra úgysincs ráhatásom. Viszont a clown yogg fiesta vagy a 2x is 25% eséllyel a legjobb totemet rollolom az adott szitura, nagyon kikészítette. Gondoltam akkor inkább kiprobálom wildot, hátha nem olyan egyhangú. Bár ugye már erre is van meta snapshoot...

    Itt méghamarabb meglett az 5 (még mindig nem vezetek statisztikát, de biztos kevesebb mint 100 játékból) és elég változatos deckek jöttek, nyílván rengeteg meta is, de azokra meg jól lehet techelni egy secret eater pl csodákra képes :) Akinek vannak lapjai mindenképpen tudom ajánlani, persze állítólag a resident sleeper warival vagy egy jól sikerült ramppel meglehet fogni a shámlit is.

    Mindenesetre már nagyon várom a változást, mert a shámlistone kicsit ellaposodott nálam. Szerencsére hónap végén lesz egy blizzcon (jó eséllyel nov vége dec elején lesz is pár új lap) + érdemes lehet majd ránézni a gwentre is (ha minden igaz hónap végén ott is indul a béta). Sajnos stressz tesztre nem kerültem be, ezért saját tapasztalatom nincs, pár videót láttam csak igéretesnek tűnik...

Új hozzászólás Aktív témák