Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #58100 üzenetére

    Én nagyjából ezt csinálom jelenleg :) Annyi előnyöm volt, hogy mikor elkezdtem idén márciusban, akkor volt elég goldom LoL-ra. Old godból csak az ingyen paklik vannak, plusz kb. 10 aréna runból jövő paklik, karazhanra lett elég gold, következő lapos kiegészítőt meg majd meglátom. Jelenleg van 2 legend képes deckem is (értsd: t1-2), persze nyilván nem CW. De valószínűleg majdnem minden kasztból lehetne r5 képes deckem ha kicsit ráfeküdnék a problémára, meg betörnék nem túl használható lapokat / legendarykat, de mivel úgysincs sokkal több időm játszani jelenleg, mint hogy questek meg r15 meglegyen, nem erőltetem a dolgot.

    Egyébként tulajdonképpen jó az ötleted, de a Blizznek azért az az érdeke, hogy annyira ne érezze jól magát a kezdő user és így érezzen késztetést arra, hogy paklit vegyen :) Másik oldalról ez totál illúzió, giorgio-nak teljesen igaza van, a kezdők az esetek 90%-ban azért vesztenek mert kezdők és nem a paklijuk miatt. Mikor kijött a standard összeraktam egy mid-range shamant, azóta egy lapot nem cseréltem benne. Abban a hónapban amikor először összeraktam r18-on túl nem jutottam vele, most októberben meg egyszer nekiálltam aztán lényegében win streak-el meglett az r15 (még yogg nerf előtt, és mégegyszer mondom ennek kis túlzással köze nincs a mostani t1-es midrange shamanhoz).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák