Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz AlexWolf #571 üzenetére

    Mindig van olyan koncepció amire lehet építeni az arena deckeket, nem annyira sok a lap, hogy ne lehessen kihozni belőle nyertes decket. Figyelj a managörbére, legyen sok olyan lény amit az elején le tudsz tenni, jó starting hand legyen, de legyen benne olyan nagy minion is ami nyeri az endgame-t majd. Ebből nem kell sok, majd behúzod a végére mire a mana is megjön.
    Pár tanács herokhoz:

    Hunter: ha választani kell akkor lehetőségekhez képest pickelj beasteket. A hunternek van több olyan lapja ami ezeket erősíti, illetve egymást is erősítik. Jó eséllyel beadja a release the hounds lapot, ha egyet találsz akkor mindenképpen vedd ki. Van random beastet hozó 3 manás lap, ez is hozhat be olyan beastet ami buffolja a többit. Vegyél ki pár falat, ami megvédi a kisebb beasteket.
    Hunter ellen:
    Szedd le a beastjeit akkor is, ha a te minionjaid halnak, prio1 a 2/2-es húzatós keselyű! Majd lategame levered, ha kifúj a paklija.

    Priest:
    1-2 erősebb fallal tudod nyerni a game-t, ha nagy a seggük vissza tudod healelni nekik. Nagyon erős northshire cleric, divine spirit és power word: shield, ha esetleg bejön egy-két lightspawn akkor nagyon jó kombó is összejön vele.
    Priest ellen:
    Buffold a lényeidet ha tudod 4 attackra, illetve olyan lényeket hozz be aminek 4 attackja van. Ezeket mentsd inkább ha bukni kell minionokat (pl. le kell ütni egy lightspawnt) Ez a gyenge pontja, nincs rá leszedése. Lategame egyenletesen buffold a lényeidet (pl. palával ha +4/+4-et adó lapod van, akkor tedd a gyengébb lényedre! jó eséllyel van nála mind control a végén, szar ügy ha egy lényre építed a lategame-t és ellopja)

    Shaman:
    Nagyon hasonló a hunterhez, itt Bloodlust a hordát tápoló lap, ha tudod vedd ki, tegyél le 1-2 falat ami megvédi a totemeket amiket spammelsz 4-5 minionnal eltolod, gg. Ha nem jön fel akkor is jók a spellpowert adó lapok – totem is ad - mert sok lövés van a shaman pakliban így sokat be is ad belőle.
    Shaman ellen:
    Szedd le a +spellpower lényeit, mert nagyon hamar le fogja takarítani a pályát egy bemákolt lightning stormmal ha nem figyelsz.

    Jó ritka minionok minden deckbe, ha felkínálja őket ezeket pickelem a 3 közül
    Epic – 11 minion van, ha ad epicet jó eséllyel ezek közte lesznek:
    Sea Giant - imba
    Murloc Warleader - ha az elején jön s tudsz murloc-okat pickelni hozzá
    Mountain Giant – so so...
    én a többit nem szeretem, nagyon specifikusak. Erős pl. a blood knight is de ha nincs ellened divine shieldes vagy te nem szedtél olyan lapokat akkor csak egy 3-ért 3/3.

    Van 1-2 legendary amiket ha bead akkor nagyon erősek lehetnek:
    Hogger, Ragnaros, Nozdormu (meglepő, de nagyon jó ha 15 mp-e van cselekedni az ellenfélnek és nem ismeri a decket annyira, sokat hibáztak így mikor kihoztam), Gruul, Illidan

    Remélem segít valamit, nekem ezek a taktikák jöttek be eddig.
    Én jellemzően azzal rontom el az egészet, hogy túlkombózom a paklimat aztán sima pucér 8-ért 8/8-as lényekkel levernek a végén. :)

Új hozzászólás Aktív témák