Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmptyParadox

    senior tag

    válasz fogtunder #54634 üzenetére

    Egyetértek. Az egész insight videó csak egy mosom kezeimet problémaelhárítás.
    Ezek mellett a rogue design irányváltása miatt is eléggé el vagyok szomorodva. Kinyírták a blade flurry, hogy pl. lehessen erősebb fegyvereket/fegyverbuffokat adni a classnak. Csak az oil volt a probléma a nagy burst miatt, de ugye az kirotált. Erre most priestet próbálnak csinálnak rogue-ból. Én azért szerettem bele a classba, mert teljesen egyedi volt, anno a miracle, majd az oil, meg mellette a mill. Mindegyik egyedi volt, tele spellekkel, és nagyon átgondolva kellett játszani. (Nem is volt jobb érzés a játékban számomra, mint az eredeti leeroy-os kombót összehozni, vagy az oil-os kombót végrehajtani, Malygos-ról nem is beszélve. :) ) Én nem curve-ön akarok kihányni lapokat, meg rng fiestában lapokat lopkodni az ellenféltől. :( (A dr irány sem tetszik.)
    De az egész játék ilyen irányban megy el. Tempo minion vs minion play, vagy rng "fun".
    De csak lesznek majd jó kis kombók megint későbbi kiegekben, meg csak fogunk még kapni jó kis spelleket, remélem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák