Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Tegnap majdnem én is ragequiteltem US accon. Egyben kicsit jobban megértem a nagyon kezdőket (értsd: semmi lapja, most kezdte a HS-t). Volt 3 db nyerj 2 meccset questem, illetve egy lvl12-es mage-em (többi hero 10 alatt), gondoltam fel kéne tolni brawl szintre, meg megcsinálni legalább egyik questet (persze egyik se mage-es volt, de részlet). Rank 20-on voltam már, ahol ugye ott lehet mindenféle deck, szóval gondoltam irány casual, ott pikk-pakk meglesz. Mi lett a végeredmény? Mage lvl 13-on és az összes quest 0/2-n... Nem tudom hány meccset tolhattam (nem 2-t), elsőt megnyertem, utána viszont zsinórban az összeset kivételnél nélkül elvesztettem. A kiakasztó nem az volt, hogy vesztettem, hanem hogy sorban az összeset úgy, hogy közelébe sem értem annak, hogy nyerjek. Sorba jöttek a több legendarys paklik, és bár oké egy legendary önmagában nem nyeri meg a meccset, de azért gondolom azt lehet képzelni, hogy akinek 3-4 legendaryja van csak egy pakliban, annak amúgy nem csak basic lapjai vannak. Nyilván az időzónák rontják a helyzetet, US-ben mi időnk szerint este 7-8 óra körül csak a full kockák tolják, de attól még borzasztóan frusztráló volt. Igazából azt nem értem, hogy casualba miért nem raknak be egy kicsit jobb matchmakinget, ahol tényleg nézhetné azt, hogy hány basic / common / rare / epic / legendary van a pakliban. Inkább várok többet egy meccsre, de akkor legyen esélyem nyerni :) És oké, hogy ott a zoo amelyik olcsó lapokkal dolgozik, de még akkor is drasztikusan többször pakolna össze egyenrangú paklival, mint jelenleg. Ilyen szempontból tényleg a rank 20 legrosszabb, mert ha onnan elmozdulsz, akkor a rating miatt nagyjából veled egyerősséget pakol össze, de rank20-on lehet bármilyen gyenge a paklid, akkor is összekerülhetsz olyanokkal, akik jó deckel + tapasztalattal rendelkeznek, csak épp gold herot farmolnak, vagy nem rankedeztek ebben a szezonban vagy "fun decket" próbálnak (csak még az is 10x erősebb egy basic decknél), stb. (és lehet mondani, hogy béna vagyok, de 25-ről 20-ra 100% közeli win rate-el mentem fel, majd ugyanazokat a deckeket használva jött a fenti eredmény)
    Ilyen téren brawl még egész jó dolog (ugye kivéve ha olyan paklit kell építeni, hogy a speckó vagy nagy lapok az erősek), de addig is el kéne még jutni, és elég sok az a 7 szint ha szinte csak veszteni tud az ember :)

Új hozzászólás Aktív témák