Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila691112

    csendes tag

    válasz F-ECT$ #48733 üzenetére

    Oké, persze keveset játszom, ezért nincs sok goldom és ezért nem tartok ott ahol az eltelt 1/2 év alatt más fanatikus tartana. (pl adventure-k) Viszont : azért játszom keveset, mert sokszor van úgy, hogy mást sem csinálok, mint védekezem, hogy pikk-pakk ne nyomjanak le olyan lapokkal, amit ha kinyírok másik kettő "nő" helyébe, igaz picit gyengébbek, mint a muter volt :) Vagyis 1-2 hétre elmegy a kedvem az egésztől...Szóval az érme 2 oldala :) Én nagyon szeretem azokat a harcokat, ahol (mint már írtam) pár pont különbség dönt és nem úgy, mint ahogy jártam pl. warrior ellen, hogy én kinyiffantam, neki meg volt 47 élete még (30 élet +17 armor)....szinte nem is rakott ki mást, mint tök jó uncommon, rare + 2 / 3 legendary lapot....kérdem én : ennek a partinak volt értelme ? Na ugye... Ezért lenne jó, ha a kedves programozó urak "picit" figyelnének az összesorsolások mikéntjére. Ha nem is a Legendary-k mennyisége alapján, akkor más alapján. Oldják meg :) De az ilyen értelmetlen meccseknek nem látom semmi értelmét....ha még 20 partit nyomtam volna e tag ellen, tuti, hogy mind a 20 bukó lett volna, olyan lapjai meg comboi voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák