Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz JNashville #47548 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek, a további hozzászólásokat is, megpróbálok egyszerre válaszolni :R

    JNashville, tPedro_, giorgio, saen, F-ECT$ :R

    már több mint egy éve "játszom" valamennyire sikerült összekraftolgatni pár lapot, meg nézegetni h mi hol merre, csak sajna túl sok időm sosem volt rá. Átlagban 15ös rank körül szoktam zárni hónap végén, pár hete levittem 12-re, de azóta csak szopóágon vagyok és már 17nél tartok. Szeretném a legend-et is elérni, holott lehet hogy sem a tudásom sem egyik pakkom sem áll ott hogy ezt megtegyem, de lehetőleg szeretnék mindig egy kicsivel közelebb végezni a legendhez, ha a most javitott pakkokkal akár jelenleg 10-15 között tudnék végezni akkor nagyon örülnék (de természetesen minél jobb helyen végzek annál jobb) Nem tartom magam hülyének, nagyjából átlátom h mi hol merre meddig hogyan, tisztában is vagyok az összefüggésekkel is. De sajna van h én is elbaszom, tudom vannak hibáim mint pl:nem figyelek, missclickelek, sokat várok h a megfelelő kombókat ki tudjam játszani, de az is lehet h nem jól akarom azt sem alkalmazni. De simán azt is elfogadom, ha azt mondjátok hogy ezekkel a pakkokkal 10 ranknál jobb sosem leszek, mert hiányoznak alap lapok mint leeroy, malganit, seagiant stb... (mondjuk pl justicarral is szarrászopattak már nem egyszer...)
    Ebben az esetben, tanácsokat kérnék, hogy az aktuális pakkokból/lapokból csak ezt lehet akkor ezt, és nézzük meg tovább, h akkor azösszegyűjtütt coinokat elköltöm mondjuk az uj kiegnél, az akár jó is lehet nem?

    A változtatásokat természetesen megcsinálom a Mage -nél, és hunternél is csak akkor ez a ram wanglerrel igy mi legyen? maradjon vagy ahelyett is valamit? A warlockot valószinű kukázom, nincsenek meg azok lapok amiket irtatok sajnos :(

    és még egyszer köszönöm mindenkinek még egyszer, ha esetleg van még valami tippetek tanácsotok akkor ne tartsátok magatokban :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák