Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #45182 üzenetére

    "Pár napja számolgattam egy picit, hogy mennyi befektetés kellene egy tök új játékosnak, aki csak Standard-ra hajt"
    Engem ez mondjuk (egyelőre?) kevésbé érint. Alapvetően azért jött meg a kedvem újra HS-hez, mert sokszor van úgy szabadidőm, hogy egy nagyobb lélegzetű játéknak ne álljak neki (egy normális singleplayer játékkal, vagy MMO-val nem szeretek úgy nekiállni játszani, hogy tudom hogy csak mondjuk fél órám van, és nincs legalább 1-2 óra játékidőm egy huzamban), de jó lenne valamivel elütni az időt (ami kicsit azért értelmesebb és hosszabb távú egy flappy birdsnél). Szóval napi 5-6 meccs lejátszása a "terv", arra meg kis túlzással mindegy milyen paklim van :) Persze azért szeretnék idővel minél előrébb kerülni, de nem ez a fő szempont. Aztán persze ki tudja, ha nagyon belejövök, akkor lehet komolyabban is elkezdek foglalkozni vele, de ez a távolabbi jövő zenéje.

    Másik oldalról ez nem nagy összeg egy hobbiért adott esetben. Persze nyilván a f2p-hez képest meglehetősen sok :)

Új hozzászólás Aktív témák