Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz F-ECT$ #44870 üzenetére

    Én 8 havonta számolok Expansiont és 8 havonta Adventure-t. Az Adventure-t szerintem pénzből kell megvenni, 25-30€ 8 havonta. Az expansion-nál úgy számolok, hogy napi 70goldot tudsz átlagban gyűjteni, ez szerintem nem nagy dolog, nem kell hozzá napi 10 órákat nyomni. 8x30x70 az 16800 gold, de ha csak 60-nal számolok akkor is 14400, legyen az átlag 15k. 8 hónap alatt minden héten kapsz egy ingyen packot a brawl-ban, az 32 pack, kb 3200 dust. Emellé kapsz 8 havi jutalmat a hó végén ami rank 5-tel számolva 8x415 dust, azaz 3320. Tehát összesen kaptál 15k aranyat és durván 6,5k dustot.
    A korábban linkelt számítások alapján egy új szett 85%-át fogod kinyitni az összegyűjtött aranyból és olyan 7k dustot még kapsz mellé. A maradékra amit nem nyitottál, lesz 13,5k dustod, ennek elégnek kell lennie a fontos dolgokra. Ha teljes szettet akarsz az még plusz pénz, ebből néhány legend biztosan ki fog még maradni.
    Az én állításom az volt, hogyha megveszed az adventure-öket, utána túl sok pénzt már nem kell költened a játékra ha versenyképes akarsz maradni, szerintem ez tartható. Ezért nem gondolnám, hogy az új modell egy pénznyelő csapda a Blizzardtól.

Új hozzászólás Aktív témák