Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gmx9

    aktív tag

    válasz DaveNo1 #44051 üzenetére

    Én azt olvastam ennél a brawlnál nem figyeli az MMR-t, ezért lehet, hogy ilyeneket is kapunk. Többnyire szerencsém volt nekem, általában értelmeseket kaptam, ismerősöm viszont mondta, hogy azért az egyetlen pakkért órákat szenvedett, mert annyira nem esett le a másiknak, hogy ez co-op brawl.

    Redditen volt egy elég szomorú poszt, egy srác nem túl okos ismerőse folyamatban az ellenfél arcába nyomta a fireballokat és egyéb szép spelleket, majd mikor kinyírta ideges volt hogy vereség járt érte. Pár alkalom után, ahelyett, hogy elolvasta volna annak a tauntos szépségnek a leírását, írja ismerősének facebookon, hogy a mostani brawl mekkora szar, az a 2/95-ös taunt meg legyőzhetetlen, nem tud emiatt facere menni.

    Sajnos vannak ilyenek, egyébként feljött megint hogy így már értik sokan miért nincs 9 deckslotnál több, de már sokszor leírtam, hogy ne a hülyéknek csináljanak játékot, bár nyilván belőlük van a több pénz.

    - Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Új hozzászólás Aktív témák