Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    Druid vs patron. T8 4 patron két armorsmithel, nálam takarított board. Már fontolgattam a concedet, de mondom várjunk egy kört, hátha csoda történik. Ledobtam egy draket hátha jön egy swipe, az egész szépen clearelt volna, nem jött, ledobtam egy keepert egy 2-hps patronra jobb híján. Ezután elkezdett iszonyű furán tradelni, úgy hogy war axet is felhúzta. Ráncoltam a szemöldököm, hogy ez hülye, armorsthmithet se kellett volna beleütnie a drakebe wtf, erre kiderült a turpisság, azért küzdött hogy csináljon két üres helyet a boardon, hogy boomot kitolhassa 1 boombottal :U Hagyott két 3 hp-s patront, meg 2 1-hpsat. BGH kezemben volt gyárilag, swipe topdeck, full boardra swipe, bgh le. Ezután jött grommashal, abba belement egy kombó clearelni meg a maradék patronba, betankoltam még a maradék két fiery war axe hitet 2 hp-n túlélve, úgy hogy a kezében nem marad kártya. És innen jött a punish, szépen bedaráltam a kis 55 hpjáról, úgy hogy ő topdeckek módban volt fenyegetés nélkül. Hogy miért akart egy majdnem teljes board patronra két armorsmith-el egy boomot kierőszakolni, nem tudom, de köszöntem szépen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák