Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    World last-ként lenyomtam Heroic BRM-et, pár gondolat:
    -Eleinte azt gondoltam, hogy minden heroic bosshoz én fogok majd decket készíteni, de aztán erről lemondtam, mert sajnos mostanában nem tudtam erre napokat szánni.
    -Ha lett volna is, akkor se tudom, hogy mit kezdtem volna az olyan bossokkal, ahol a legjobbnak mondott deckkel is 30-40 kísérlet kellett a győzelemhez, csak azért nem adtam fel, mert tudtam, hogy az adott decknek működnie kell. Saját deck esetén nincs meg ez a biztos tudás, így 10-15 kísérlet után tuti kukáztam volna, pedig lehet, hogy jó a deck. (Ez a bizonytalanság egyébként a ranked deckek esetén is megvan, legalább 40-50 meccs kell, hogy el tudd dönteni, hogy jó-e a decked.)
    -Összességében netdeckelve is elment ~6-8 óra a bossokra, pedig többsége 1-2 kísérletből meglett.
    -Sokat szívtam Drakkisath-tal, mert nem volt Spellbenderem ehhez a deckhez.
    -A legtöbbet egyértelműen Chromaggus-sal szívtam, még az itt leírt álom kezdés után is sikerült tőle kikapni 2x is.
    -A netdeckek nem nagyon lettek frissítve TGT-vel, pedig lehet 1-2 boss sokkal könnyebb lenne.
    -Lehet visszanézek szórakozni picit, főleg a Sideshow Spelleater lehet fun néhány bosson.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák