Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz h3lios #33549 üzenetére

    A HKK-ban pedig úgy van, hogy évente van nagy booster, 22 lap, benne 2 ritka (arany), 6 vagy 8 nem gyak. (ezüst), és a többi gyakori (bronz). Foil/golden nincs. Az új kieggel az előző nagy része megy a kukába, de sok még használható akár 2 kieg távból is. a világválság előtt félévente volt úgy kieg, aztán a Beholder megroggyant kicsit, így lett évente. Itt azért nem olyan drágák a lapo mint MTG-ben, a tápabb ritkák 2-3 ezer maxnál megállnak, a nem gyűjthető, csak nyerhető Ultrariták 4-10 között mozognak, de ezek közül kevés a használható, és ott is inkább ún. szabálylapok, amikból 1 kell, a max 3 helyett. Meg itt is vannak tiltott lapok, hiszen nem lehet őket módosítani utólag. Ilyen (volt?) pl a "Szürke", ami a játék legelején húsz manát tudott csinálni azonnal (ami nagyon sok), amiből kis pasziánsszal máris lehetett nyerni. Ha jól tudom, a MTG-s Black Lotus-hoz hasonló módon volt "csalás", bár azt csak hallottam, hogy működik, nem játszottam vele.

    cserélgetéssel jól lehetett lapokat szerezni, főleg ha a lapok értékét kevésbé ismerő emberkéket húzta le az ember. (ami szükséges rossz, ha bővíteni akar az ember.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák