Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz slayer007 #3029 üzenetére

    ez aztan lehet addig lesz igy amig nem lesz valami uj single/multi resz, mert az arckepen kivul tenyleg semmi ertelme nincs rankedet jatszani...ez sc2-re is igaz, de ott megis mas, mert latod, hogy az adott 100-as ligaban hol allsz, kinek mennyi gyozelme-buktaja van, milyen fajjal, megtudod nezni a profiljat (eddigi eredmenyeit), hameg felkerulsz masterbe, akkor tudod, hogy a legjobb 10%-ban vagy regio szinten is.
    mikor 2v2-ben eloszor felkerultunk, a cimbi ujan oromujjongasban tort ki a ts masik oldalan, hogy erdemes lett volna felvenni :D

    szoval ha lesz valami ertelme is a rankednek (pl +arany szezonzaraskor, besorolastol fuggo extra card, stb), vagy lesz ertelme elkolteni az aranyad paklikra akkor ez lehet majd megvaltozik...amugy annak ellenere, hogy en viszonylag sokat jatszok, koltom az aranyam es probalom laponkent finomitani a deckem (most ketto deck erdekel), egyetertek veled.

    Sirandrish "1orat....." hihi :DDD

    engem a keves tartalom mellett a deck bontas zavar...harom lila lapom van kb....lvl150korul allok...legendet meg csak arenaban lattam a paklimban...komolyan mondom az oromet okozott, hogy volt egy gold 1/1-es sheepem, mert kulonlegesnek ereztem :DD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák