Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz DaveNo1 #29225 üzenetére

    olyan amit csak ma is többet láthattunk, én nem csak Amaztól.

    Félreértés ne essék, tudom hogy egy pro player vs casual player közt nem ez számít, de ez akkor is vicces mikor lethal előtt betopdeckelnek tétmeccsen lethalt és minden 3. meccsen ez van szinte.

    valahol láttam valahol leírva, hogy ez sose lesz esport, az emberek a szórakoztatás miatt nézik. Én is sokszor nézek streamet játék helyett, mert az nem idegesít fel véletlenül sem. De az mikor akárhanyadik rankon a facehunter betopdeckel egy Kill Commandot vagy Owlt és egy "Greetings, traveler" kíséretében megöl, az szerintem minden csak nem skill. Ez az a deck ahol csak a két játékos lapjárásán függ a kimenetel, sőt inkább a védekező játékoson. Mivel a facehunter csak akkor tradel ha taunt van az útban és nem tudja máshogy megoldani, vagy ha számára veszélyes lény van kint amit érdemes lekapni, de pont az is a lényege, hogy rákényszerítsük az ellenfelet a tradere, hogy mi ne veszítsünk tempót. Én is játszottam eleget vele (főleg az előző 2 szezonban), ahogy ellene mégtöbbet. Itt van aki ütött meg vele legendet korábban, cáfoljon meg. Loathebnél pedig annyi "skill" kell, hogy azelőtt rakjuk ki, hogy az ellen szivatna valami spellel ami várható (legyen az LoH FoN Flamestrike vagy akármi)

    BTW úgy néz ki ismét kamuzott Athene, nem csak előző szezonban [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák