Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #2569 üzenetére

    Én is..ezért van már belőle 2..szóval ez nekem nem Faerie Dragon hanem 5 dust.
    Mostanság kezdem érezni hogy a free játékosoknak vagy szarba kell nyúlniuk(lucky) vagy szenvednek.
    Mostanság egyre kevesebb ellennel találkozom aki legalább egy Ysera-t vagy Ragnarost nem játszik ki, én meg csak nézek hogy akkor ezt most hogy. Ezáltal ofc a napig is egyre szopósabbak..már lassan ott tartok hogy örülök az olyan küldiknek hogy játsz ki 20 miniont vagy sebezz 100at...ezekhez nyerni sem kell ugye.

    Persze vannak lapok amikkel le lehet őket szedni de ha épp nincs kézbe és 1-3 körig kint vannak ezek a lapok akkor már annyi "kárt" tesznek hogy nagyon nehéz fordítani. Kb 2 hete mindent betörök ami nem kell, hogy gyűjtsek valamire, de eddig összejött 400dust? Pedig volt közte golden rare is. Ilyen tempóban márciusra lesz elég dustom egy legend craftolására.

    Nah mindegy...ráérek :U

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák