Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    ha nem nyitom meg a jatekot egy nap, attol meg a napi kuldetest megkapom (megyek majd vendegsegbe azert kerdezem)?

    A korabbi elmeletem miszerint egy paklira gyurok megdolni latszik....sajnos annyira lassan jon a booster, s ezaltal a fejlodes, hogy nagyon egyhangua vallik a jatek.

    Warlock draw paklit csinaltam (szegeny ember vizzel foz), sac/kb 70% winratem van vele (rankon is pikk-pakk felkerultem lvl20-ra vagy mire), csak baromi lassan jon az arany...
    unalmamban csinaltam egy priest decket is, itt nincs meg az a winrate, de a health duplazas, majd attack = health nagyon tetszik, ill. a minion health > draw it tetszik, ill. az mikor a +2health-et +2 sebzesre valtoztatom....azt hiszem pont ez miatt nincs meg a warlockos winrate vele, mindent nem lehet egyszerre, csak specifikaciohoz nincs meg eleg lapom....

    jahh es a jatek egyik hibaja (Andrishal mar megbeszeltuk :DDD ), hogy nem lehet megnezni a masik profiljat/deckjet. Mondjuk ez lehet nem igy lesz az eredeti jatekban.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák