Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Helló!

    Pár napja kezdtem el játszogatni, de nagyon bénának érzem még magam, folyton kikapok mindenkitől, kb. 75-80%-ban loss-olok. :(

    Nem tudom hogy a paklimmal van-e gond, de nekem valahogy sohasem jön ki a lépés.
    Nyilván lehet common lapokkal is nyerni, de néztem az összefoglalóban lévő leírásban szinte az összes lapom a legszarabbak közé tartozik.

    Egyelőre a maget, druidot meg egy picit a rougeot próbálgattam.
    Druiddal kipóbáltam a murlock buildet, egy pár már megvan belőle, de nem igazán éreztem azt, mint amit itt irkáltatok, hogy nem lehet ellene mit csinálni.
    Általában ha kiraktam egy-két murlockot, azokat gyorsan leszedték és odáig már nem jutottam el, hogy egymást tudják buffolni. Ha meg mégis csak sikerült, akkor tuti jött valami Mad Bomber, Arcane Torrent/Missle páros és ment a levesbe az egész.

    Meg pl. egy ilyen sámán ellen mit csináljak? :O

    Amúgy csak szerintem rohadt nehéz goldot gyűjteni? Még egy kérdés, az arénába mindenképp kapok egy paklit is akármennyit nyerek? És a daily questek tudnak halmozódni, ha egyik nap nincs időm/kedvem játszani?
    Előre is köszi a válaszokat. :)

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák