Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redcaster

    őstag

    válasz pethYeti #22614 üzenetére

    Azt nem értem, hogy miért kell belekötni a másikba? Jól érzed ettől magad? Nem ismersz, nem tudod, hogy meddig jutottam el a játékban. De megmondom: 3 szezonban is lementem rank8-9 környékére. 1,5 hónappal ezelőtt eldöntöttem, hogy összeszedek x goldot, és ha összejön, akkor esetleg a golden herot is. Hogy milyen úton-módon, az legyen az én dolgom. Botozhattam volna, de nem tettem. Érdekes, a botok miatt nem volt ekkora háborgás, pedig az még a szabálytalan is. Tudtommal a HS szabályzatában nincs benne ez, hogy időmegtakarítás céljából ne lehessen herot/goldot farmolni rank20-on, hanem csak és kizárólag 10 alatt, ahol megegyező tudású játékosok vannak. :U De ha esetleg benne van, akkor linkelheted mert kíváncsi vagyok rá. Dicséretes hogy megpróbálsz minél feljebb jutni, de én nem a constructed felé hajlok a játékban, hanem szívesebben arénázok. Tehát még mindig nem értem, mi a problémád vele. Ahol Te tartasz, ott valószínűleg már nem csinálnak ilyet, tehát még a hirtelen felindultságra sem lehet fogni azt, hogy leszóltál engem, hogy hogyan játszom... Szerintem mindenki foglalkozzon magával, és az éppen aktuális ellenfelével, ne pedig a másik szokásain.

Új hozzászólás Aktív témák