Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #20635 üzenetére

    Neki volt 8HP-ja, nekem asszem 13+3 és nem számítottam rá, hogy van hiénája (meg uth...). Igen, sajnos HP-ra pontosan be tudott vinni damage-et, miután kiiktatta a kutyáit meg a kodot.

    Legalább vettem egy paklit, volt benne egy rare meg egy golden, jobb, mint a semmi.

    A fenit deckkel nyertem már 7-9 kör alatt is, a leghosszabb 26 kör volt (vereség) egy Priest ellen (hogy szakadjon le a mája a tolvaj fajtájának). Meg vagyok vele elégedve, bár rá vagyok utalva az ellenfél ballépésére (ne szedjen le egy miniont, amivel a következő körben szinergizáltatom a következő hármat, pl.), vagy a jó lapjárásra (a 7 körös menet olyan volt). Ritka az, amikor mindezek nélkül életben maradok - mondjuk a 26 körös ilyen volt.

    Aztán rájöttem, hogy a Brawl-t miért mondtátok, hogy az istennek se olvasszam be. Hunter, fent van egy tauntolt Snapjaw, Houndmaster, dmg-t adó companion és Timber Wolf, nálam Cruel Taskmaster. Addig szidtam a lapjárást, erre beadja a Brawl-t. Ki maradt fent? A Taskmaster :C

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák