Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz whitezo88 #20543 üzenetére

    Tudtommal Naxxban még nem vette meg mindent és valszeg ezért nincs Deaths Bite...azt meg pl ki dönti el hogy a Cleaveből 2 sok?
    Akármilyen paklit is dobott össze, én tisztelem mert nem más (bocsánat a kifejezésért) f*szával veri a csalánt hanem igenis elmerengett és összehozott valamit magától, nem pedig a másik által tesztelt és futtatott paklikkal játszik mint a HS játékosok 90%a.

    Kb mintha szakácsként tevékenykednénk miközben rendelnénk a kaját, majd vernénk a mellünket hogy huh de jók vagyunk.

    Értem én hogy azokkal is játszani kell, de azért így nekiugrani valakinek csak mert nem áll be a sorba...naah azért izéhozé.
    Főleg mert ha Kolento holnap kihozna egy Warri paklit 1 Abusive.el és ide valaki belinkelne egy decket amibe kettő van akkor egyből jönne rá a fika hogy "a 2 sok"...

    whitezo88 bro, nem ellened szólt csak már nem egyszer láttam hogy akárki saját pakliötlettel áll elő, azt egyből többen is a receptek felé próbálják elvinni, és most épp te voltál az utolsó ezért a válasz :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák