Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz netpeti98 #18978 üzenetére

    Na elmagyarázom miért szeretem a Goldshire Footman-t. Ha feljön kezdőkézbe akkor legalább tudok valamit rakni ez mindenképpen jó dolog. Tudom nem olyan erős mint a többi lap, főleg mint a Leper Gnome, meg néhány kasztspecifikus lapok. A lényege a lapnak, hogy használható marad a játék későbbi szakaszaiban is. Igazából egyre hatékonyabb lehet ahogy erősödnek a lények. Hisz ez a lap egy akadályt képez, amit néha problémás megkerülni. Egy szinte biztos, hogy zavarni fogja az ellenfelet a jelenléte, mert például nem tud egy erős lényével arcon ütni miatta, vagy épp ezért kell valami nem kimondott költséghatékony sebző spell az eltakarításához és ezért esetleg már nem juthat elég mana kijátszani egy erős lényét. Amikor mi játszuk ki, annyira nem fogjuk fel a hatását, ez igazából akkor érzékelhető amikor ellenünk játszák ki egy megfelelő pillanatban, hogy milyen kellemetlenséget tud néha okozni. Mivel csak 1 mana, ezért valamelyest biztonságban tudunk haderőt építeni a fedezékében, hisz lesz miből.

    Szemléltetésnek itt egy video (érdemes a végére tekerni), aztán mindenki döntse el megéri-e neki ez a lap. Nekem nagyon jól bevállt.

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák