Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Franc kivan ezzel a játékkal. Fullos control warri deckel, (na jó geddon hiányzik) ma egyetlen-egyet nem bírtam nyerni CASUALON. Olyanoktól kaptam ki hogy vicc.
    Druid Leeroy + Arcane Golem + Roar + Innervate + Power of the Wild. :W
    Control Paladin 0 db equalityvel elintézte mindenem, pandákkal, silencel, aldorral, bghval. (Pedig Tirion még le is BK-ztam.) Nekem elfogyott az összes lapom, maradt a boardon egy ragnám meg egy Grommashom és azokat a végén eq + consecel ölte meg velem együtt, szal végig ott volt nála, de így nem kellett hozzá nyúlnia. Ja és maradt még 5 lapja-
    Tempo roguenak 0 lapja van én, 7hpba élek, kint van egy ragnám, meg egy BK-m. Erre mit húz? Shiv, Shiv, Eviscerate + fegyó. :U
    Pár hónapja az egyik legstabilabb deckel, ma egyet nem bírtam nyerni. Brafó...

    Váltok miraclere, utolsó 12 lapban van leeroy, 2 auctioneer, 2 drake, 2 prep, thalnos, így kb minden amit lapot húz.
    Pap 17hpról Holy fire + lopott prep + dupla mindblast + heropowerrel végzett ki. (Volt lent egy Soulpriestje)
    El is ment az egésztől a kedvem...

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák