Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz D1Rect #1178 üzenetére

    Eddig kb 3szor voltam arenaba, és bár nem tartom magam a legjobb játékosnak, de azért az erősen kétlem hogy olyan nagyon sokan hozták már az 5+wines szintet 2. esetleg 3. próbálkozásra. :N

    És itt most nem az volt a lényeg hogy nekem megy-e, mert engem konkrétan jelenleg nem érdekel...olvastam itt már nem egy emberkét aki 2-3win-t tudott tolni, pedig nem kezdők.

    szerk: és nem, valóban nem olvastam utána de itt már többen is linkeltek oldalakt plusz magyarázták nekem hogy milyen lapból hány darabot érdemes meg hogy kb hogy épüljön fel 1-1 pakli, etc etc. De mint mondottam engem perpill nem foglalkoztat a dolog...mármint az arena. Tegnap pl simán volt pénzem 5 arenara, de inkább vettem paklikat és örültem magamnak. :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák