Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz ecx #379 üzenetére

    Hát ez nem kicsit vicces, pontosan ugyanilyen típusú TV-nk van itthon (a 160 GB-os vinyóval felszerelt LG 37LT75), és nem is olyan rég pont ugyanezzel a problémával jelentkeztem itt. Erre ezt a két választ kaptam: [link], [link], ebből utóbbi a használhatóbb. Még erre írtam egy választ, de a további ötletelés innentől megszűnt.
    Nálam a "mákozásra" az erősen idézőjeles "megoldás" az volt, hogy ki-bedugogattam a HDMI-csatlakozót a laptop videókártyájának HDMI-kimenetébe, 3-4. alkalommal ez meghozta a várt eredményt, onnantól működött. Esélyes, hogy nálad is működne ez a megoldás is, ki kell próbálni...
    Nemrég még az egyik Dell-laptop videókártyájának hibájaként tudtam be a "mákozást", egészen addig, amíg a mostani Lenovo Y570-esemmel elő nem adta pontosan ugyanezt, márpedig annak videókártyabeli vagy driverhibái nincsenek.
    Egészen mostanáig meg már elkezdtem gyanakodni a kábelre is, hogy valóban annak lehet a hibája. Viszont az, hogy most Te is írtál erről a problémáról, kezdi inkább azt erősíteni bennem, hogy talán mégis valamilyen módon a TV hibája... :(
    Az okát egyelőre nem nagyon értem.

    U.i.: "A TV HDMI 1-es portját (PC kapcsolathoz ezt ajánlják) használom."
    Szerintem teljesen mindegy, hogy melyik portot használod, az 1-est vagy a 2-est.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák