Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    Srácok!

    Lenne egy ViewSoonic 24-es TFT monitorom, VX2435vm. HDMI kimeneten használnám GTX 295 összekötve, mivel csak d-sub és HDMI kimenet van rajta. A VGA-n van 2db HDMI aljzat + 2db DVI amit jelenleg DVI - d-sub átalakítóval használok. A probléma az, ha összekötöm, nem tudom megoldani hogy a betüknek élei legyenek, minimálisan elmosódott a kép. Játékok filmek alatt ezt nem látom, csak a szövegeknél látható, de ott nagyon zavaró, mert nehezebb elolvasni. 1920x1200-at nem is tudok beállítani HDMI-n keresztül csak az 1920x1080-at. Mivel a monitor natívja 1920x1200, azt gondolom ez okozhatja a problémát tehát a nem natív felbontás. Jó ideje d-sub keresztül használom, itt semmi gond, penge éles a kép és ugye van 1920x1200. Viszont előjött egy random képremegős jelenség amihez állítólag köze van az analóg jelnek is. Ezért lenne fontos ha megoldódna HDMI-n keresztül a használat. Nem értek hozzá... :B be lehet állítani HDMI-n keresztül az 1920x1200 felbontást valahogy? Mert volt aki azt mondta hogy HDMI-n keresztül max. 1920x1080 fogok tudni beállítani. Volt aki azt mondta ez hülyeség. Szóval tényleg nem tudom mi az igazság ezzel kapcsolatban.
    Tudnátok segíteni? :R

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák