Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guderian

    tag

    Hello!

    A segítségeteket szeretném kérni!
    Van egy számítógépem a következő konfiggal:Asrock P4i65G alaplap,2X512ram,P4 3GhZ cpu,7600gs Galaxy vga,60GB Maxtor,80GBMaxtor.

    Az lenne a problémám,hogy mostanában elkezdett szaggatni minden játék amit felteszek.Hiába állítom a beállításokat a legkisebbre akkor is játszhatatlanúl szaggat a game(Cod,Battlefiel1942,stb).
    Pedig ezek a játékok már voltak fent régebben és akkor nem szaggatot egyik sem.
    Ujraraktam a rendszert de akkor is ugyanúgy szaggat.Próbáltam már vga drivert is cserélni de nem segített.
    Végül felraktam a Hard disk sentinel programot és ott kimutatta,hogy az a vinyóm amin a rendszer is van csak 14%kondícióval működik(ezt a vinyót 2003-ban vettem azóta működik).A másik vinyónak nincs baja.Lehet ez a probléma a játékok szaggatására?Erre a vinyóra(14% kondíciós)szoktam rakni a rendszert és a játékokat is.Nem bírná már az adatokat közvetíteni?Vagy nem tudom én ehhez nem értek.Esetleg új vinyót kellene beszereznem?
    A válaszokat előre is köszönöm.
    :)

    ''A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni'' Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Új hozzászólás Aktív témák