Hirdetés

Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs

    őstag

    Sziasztok!
    Azt hiszem nagy szarban vagyok, plz segítsetek!
    Egy hete megmurdelt egy vinyóm, vettem helyette újat, WD 160-ast. Csakhogy az új vinyó nem akart úgy elindulni, hogy a DVD író is be van kötve mellé. Ha floppyról olvasott a gép, akkor meg újraindult az eégsz masina. Ebből arra következtettem, hogy ez táp hiba, és nyilván azért halt meg a másik vinyó is. Rákötöttem hát a viyót egy másik tápra, régi 200wattos AT-s micsodára. Csakhogy azzal el se indult. nézem, táp bekapcsológomja benyomva, de meg se mukkan, nem pörög fel a venti. Lehúztam a molexet a vinyóról, erre azonnal elindult a táp, felpörögtek a ventik. Ebből arra következtettem, hogy zárlatot okoz a vinyó. Ezután már DVD nélkül sem akart elindulni a vinyó, nem látta a gép. gondoltam sikerült kinyírnom, fasza. Utolsó próbaképp kiszereletem a házból, és letettem a szőnyegre. Erre simán elindult. Aztán viszakötöttema DVD-t, és most együtt mennek, így hogy a vinyó kint van a gépből, a szőnyegen. Nem merem visszatenni. Mi a lófasz okozhatja ez az anomáliát?

    Beauty is pain

Új hozzászólás Aktív témák