Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kartács

    aktív tag

    Aloha!
    Kis gondom adódótt...
    1. Crysis Béta download (download cliens) reggelig hagytam lekúszni
    2. Reggel gép restart
    3. Vinyó maxon ég azóta és van hogy 10p alatt áll fel a rendszer!

    kb 2hete volt winreinstall új gép miatt, 2db 160GBos (seagate) SATA-ról van szó és mikor betölti a win-t a vinyó elkezd dolgozni abban a pillanatban mint a barom (CPU 1-2% ez idő alatt RAM: 200-300mb szóval nem ez a gond).
    Nyomtam már többször töredezettségmentesítést de tökéletes a vinyó alig használt (spantól szerváltam), letoltam már 3-4x a hibaellenörzést (rendszer felállás elött végzi el kb 30p) olyankor jó lesz 2. indításra és lehet mindent csinálni szépen de amikor a tálcára kihelyezett pl Totalcommanderre v. Intézőre kattintok "megfagy" a gép 2-3percre :((

    Tehát:
    -Vinyó használt de szinte zsír új (töredezettségm.-nél gyönyörű folytonos stb)
    -Beszerelés és WinreInstall után tökéletes volt a Crysis installig! (letöröltem már és utánna is ezt csinálja)
    -Most dobhatom ki a vinyót mert volt aki aztmondta lehet meghalt v. mit tegyek? WinReinstall megoldhatja?

    i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Új hozzászólás Aktív témák