Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • True

    aktív tag

    válasz Henryk #3099 üzenetére

    Ugyan Patánál, de cimbimnek ugyan ez volt a baja egy 120-as Maxtorral.
    Boot, majd amikor esetleg fel is állt a rendszer, ahogy eszközkezelőben, vagy csak commandert inditva, hozzá akart nyúlni az OS a vinyóhoz rögtön összeesett...
    Mire rájöttem hogy az a vinyója csinálja, már majdnem szétvágott az ideg!!!
    Kiszedtem hazavittem, és az én gépemben is ugyanezt produkálta...
    Nó pánik, elfekvőben van itthon egy Maxtor Raid kari, arra dugtam rá, és csodák csodájára az adatokat le tudtam menteni... Ezután mivelhogy mit veszithetek: Mélyformat, majd NTFS filerendszer, és láss csodát a vinyó a mai napig is remekül muzsikál...
    SATA-nál hasonló trükköt kellene megpróbálnod ha tényleg fontosak voltak a cuccok, viszont ha Full meredek illegál volt rajta, én biztos inkább szétverném kalapáccsal minthogy akárhová is küldjem... ;]

    Ui: Neki is letöltő vinyó volt, ami nem csoda hogy szétcseszi a hdd-t mivel állandó üzemet okoz a hdd-nek a 4kb-os darabák mentegetésével... Én ezt DVD Rammal küszöböltem ki, ugyan kicsit macerásabb a hely miatt, de egy ODD nem is olyan fontos mint egy fullrarakott vincsi...
    Remélem ha megoldást nem is, de valami ötletet sikerült adnom... Üdv All..

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Új hozzászólás Aktív témák