Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chandler

    senior tag

    sziasztok

    volna egy naagy nagy nagy problémám:
    úgy kezdőtött az egész, hogy leégett a tápom, vettem újat, a gép vígan futkosott, úgy tűnt nincs is semmi probléma.
    utána történt hogy valami baja lett az alaplapi chipset hűtőjének, zúgott búgott, ok azt is kicseréltem.
    most pedig a legzavaróbb baj, ez az előtt kezdődött kicsivel, hogy kicseréltem a chipset hűtőt (a hőfok mostmár jó, azzal nincs baj), egyszer csak úgy dönt a windows, hogy nem kapcsol be, kékhalál aztán újraindul a gép. ezt egyre gyakrabban csinálja, legutóbb tegnap. ezután mindig formázom azt a partíciót, amin a winfos van. felraktam aztán egy ideig ment. a telepítő amikor formáztam ismeretlen partíciónak ismerte.
    beraktam egy másik gépbe, és ott is formázatlannak mutatta a vinyónak azt a partícióját (a másikat nem és mindig csak az romlik el amelyiken a windows van) akkor ez egyértelműen vinyó probléma? a hd sentinel ezt írja ki erre a vinyóra: "A lemez felületén található 456 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
    A lemez felületén található 5 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek)."
    ezenkívül a kondícióra 29 %-ot ír ki...
    ez egyértelműen vinyó probléma ugye? mert vki azt mondta hogy lehet hogy az alaplapi ide port elszált amikor leégett a táp

Új hozzászólás Aktív témák