Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizoli

    tag

    Üdv!

    Remélem jó helyre írom, ha nem akkor elnézést kérek.
    Bevallom, nem olvastam el az egészet, mert már nagyon ideges vagyok.
    Volna egy problémám ami kb 2 napja jött elő. Alig volt szabad hely a winyón így csináltam 20-on valahány GB-ot, ezzel semmi gond nem volt, de egyszer csak felugró ablak jelzi win7 alatt hogy a D: meghajtón nincs elég szabad terültet, megnéztem és tényleg valamiért csak pár 100 Kb volt szabad. Tegnap megint csináltam 38 GB szabad helyet, de ezzel is az történt. Ma 6 GB-ot amit csináltam az még megvan, de a lényeg: hogyan tudnám az eltűnt helyet visszahozni?
    Amit tudok: nem töltöttem le annyi, se klienssel, se játék által. Át lett nézve 2 vírusirtóval is (AVG és Avast) és egyik se talált semmit. Töredezettség mentesítés is volt. CCleaner és Ashampo Win optimizert is végigfuttattam. Hard Disk Sentinel-el is át lett nézve és az se találta rossznak. Magában a mappa méretekben valamint a változtatásaiknak a dátumán változást nem észleltem.
    Rendszer visszaállítás nem lehetséges, mert csak tegnap délig lehet, és az nem jó.
    (Nem tudom lényeges-e, de ha igen akkor azért ezt is leírom: Maga a winyó az egy WD 500GB-os, 2 partícióra van felosztva, és csak az egyiknél produkálja.)

    Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék,
    Valamint a válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák