Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiralybali

    tag

    03.30.-án vettem a PCX-nél egy Seagate Barracuda 500GB 7200rpm SATA2 st3500320-as használt vinyót, amire adtak 1 hét garanciát, és szóban azt mondták, hogy a termék be lett vizsgálva általuk, és jó.
    Beszereltem egy szintén náluk vásárolt új PC-be, és elkezdtem használni.
    Minden szép és jó volt tegnap éjszakáig, amikor nem túl bíztató módon zúgni kezdett a gép, és lefagyott. :O
    Reggel újraindítva a windows repair hdd problémára hivatkozva javított valamit, majd elindult. Ez után szinte nem is tudtam sokmindent csinálni, mert kékhalált dobott. Újra elindítottam. Meg tudtam nézni a windows event log/system alatt, hogy Disk feliratú hibajelzésekkel lett megtűzdelve. Ráengedtem a windows-os disk hibakereső cuccot, de el kellett jönnöm dolgozni.

    Van-e valami program, amivel meg lehet állapítani, hogy milyen jellegű a hibája, kukázni kell-e vagy gyógyítható? :F

    A ház, amiben van, valamilyen oknál fogva úgy van kialakítva, hogy a vinyó nem vízszintesen, hanem függőlegesen (mintha a hosszú keskeny oldalára lenne fordítva) fogatható be. A nem vízszintes elhelyeszkedés lehet káros?

    Balage

Új hozzászólás Aktív témák