Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamerGyuri

    senior tag

    válasz Imco #22214 üzenetére

    Jártam azon az oldalon; nem vagyok túl erős angolból. A Partititon Table Doctor már nem elérhető. A Todo Backup tudja ugyanezt? Na meg valami cd-ről bootolható változata létezik-e, mert ez az oprendszer már el sem indul. Vagy csatlakoztassam másik gépre a vinyót, és akkor is helyre tudom állítani az mbr-t és a partíciós táblát?

    Javítás, telepítőlemezes-javítás, fixboot, fixmbr dolgokon már átesett elmondás szerint a gép; sikertelen volt mindegyik. Ezért lenne szükségem valami egyből eredményt hozó alkalmazásra, ami a rendelkezésre álló információkból újraépíti az egészet, mert hát van egy recovery partíció is, és feltevésem szerint ezért nem működtek a standard dolgok. Ebből visszaállítani viszont addig nem akarom, amíg van remény feléleszteni a régit. Gyanítom, hogy ez full gyárira állít vissza/ bár ezt sem tudta megmondani biztosra senki/, ami azt jelenti, hogy a sulis cuccok is mennek a salátába...

    Tudom, sok a kérdés, de biztosra szeretnék menni, nem próbálkozni.

    "Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Új hozzászólás Aktív témák