Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beaumont

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Remélem lesz valakinek ötlete a következő problémára...

    A sztori egy laptop vásárlással kezdődött. 120-as WD vinyóval hoztam el a gépet, de már az átadáskor mondta a srác, hogy csak 60GB-ot lát a windows, és a bios is... A srác egy 60GB-os vinyóról csinált Ghost mentést, és erre rakta fel... azóta csak 60GB látható 120 helyett...

    Otthon próbálkoztam mindennel, de csak 60Gb-ot látott minden rendszer, program (XP, VISTA, BIOS, Norton PM stb...).

    Ekkor leszedtem a WD oldaláról a diagnosztikai programot. Kiírtam cd-re, gép újraindít, bootolás cd-ről, program indít. Ekkor örültem egy kicsit, mert a program látta a vinyót, és sikerült is particionálni, majd formattálni.
    Gép újraindít, rossz érzés már ekkor elfogott, de reménykedtem. A Bios csak 60 GB-ot látott. A win telepítésekor is mint kiderült csak ennyi látható...

    Program újraindít, 120 GB-ot lát. Ekkor még kipróbálom az MBR felülírását. Gép újraindít, Bios nem látja a 120 Gb-ot, de a windows igen. A következő meglepetések jöttek még: XP az első újraindításkor kék halállal indul... A vista rendesen felmegy, de ami kezdetekkor 120 GB, az a telepítés végeztével már csak 60GB...

    Van valakinek ötlete mit lehetne tenni?

    Köszönöm előre is a segítséget.

    Beaumont

    "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

Új hozzászólás Aktív témák